Darmowa dostawa od 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2020-04-05

Koronawirus (COVID-19) – często zadawane pytania

Drodzy Klienci,
 
Rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19) dotyczy również nas – pracowników firmy – i ma wpływ na nasze życie. Razem z naszymi partnerami robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nawet w obecnej, wyjątkowej sytuacji zapewnić Wam jak zawsze wysoką jakość usług. Oczywiście w obecnej sytuacji zarówno zdrowie naszych klientów, jak i zdrowie naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Podjęliśmy szeroko zakrojone działania ochronne w naszych biurach i na produkcji, aby w ten sposób przyczynić się do spowolnienia tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednocześnie ciężko pracujemy nad tym, aby Wasze zamówienia niezawodnie i bezpiecznie do Was dotarły.


Czy należy spodziewać się opóźnień w dostawie?
Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby Twoja przesyłka dotarła do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Gdy tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz powiadomienie o nadaniu przesyłki z linkiem do wybranej firmy kurierskiej. Za pomocą linku możesz śledzić status przesyłki i w razie potrzeby zmienić datę dostawy.

Czy wskutek kontaktu z towarem mogę się zarazić?
Być może zastanawiasz się, czy otrzymywanie od paczek z towarami jest nadal bezpieczne. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) prawdopodobieństwo skażenia towarów handlowych przez osobę zakażoną jest bardzo niskie. Ryzyko zarażenia się koronawirusem za pośrednictwem paczki, która przebyła duże odległości i była wystawiona na działanie różnych warunków zewnętrznych i temperatur, jest również bardzo niskie. Badania wskazują na to, że koronawirus może przetrwać na powierzchniach tylko przez krótki czas. Jeśli nadal masz jakiekolwiek obawy, w celu ochrony siebie i innych osób otrzymane przesyłki i produkty możesz przeczyścić środkiem dezynfekującym. Oprócz tego należy oczyścić ręce środkiem do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu lub dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Unikaj dotykania oczu, ust lub nosa.
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 1013 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-11
Wszystko super i błyskawicznie
2024-02-09
Okrągłe otwieracze z magnesem wydają się być solidne, nie wygląda na to aby element otwierający się miał odginac. Grafika z wysłanego projektu nie straciła na jakości.
pixelpixelpixelpixel